• Українська
  • Русский
07.05.2021

Динаміка будівництва станом на 1 травня 2021 року

ЖК «Сирецькі Сади», адреса: вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18Г
«Сирецькі Сади» — житловий квартал з власними фруктовими садами, розвиненою інфраструктурою та закритою територією. До вашої уваги динаміка робіт у будинках №5, 6, 7 та 8, які знаходяться у процесі будівництва. Гарна новина — стартувало будівництво будинку №9.
Будинок №5
Роботи з благоустрою на фінішній прямій.
Будинок №6
Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса на рівні 16-го поверху. Проводяться роботи з улаштування стін та перегородок з цегли на 6-у поверсі. Тривають роботи з влаштування каркаса вхідних груп.
Будинок №7
Влаштовано монолітний каркас на рівні 24-го поверху. Триває влаштування стін та перегородок із цегли на рівні 16-го поверху. Закінчуються роботи з влаштування каркаса вхідних груп. Тривають роботи з монтажу віконних конструкцій на рівні 8-го поверху. Стартували роботи з прокладання систем водопостачання, каналізації, опалення та штукатурення.
Будинок №8
Триває монтаж вікон — відсоток виконання понад 90. Триває влаштування водопостачання та каналізації — виконано на 80%. Штукатурка стін виконана на 95%, влаштування стяжки на 45%, прокладання систем електропостачання на 85%. Улаштування покрівлі виконано на 85%. Тривають роботи з прокладання систем опалення — виконано на 55%. Продовжуються роботи з встановлення дверей — виконано на 30%.
Будинок №9
Завершили влаштування котловану.