• Українська
  • Русский
До умов придбання

100% оплата:

Забудовник «Інтергал-Буд» пропонує придбати квартиру у ЖК «Сирецькі Сади» на найвигідніших умовах, всі покупці при 100% оплаті отримують знижку.

Розстрочка від забудовника:

Компанія “Інтергал-Буд” пропонує своїм покупцям вигідну розстрочку. Особлива пропозиція на довгоочікувану квартиру діє до 3 років!

Переваги розстрочки від забудовника:

Строк виплат може становити 6 місяців, 1- 3 роки.

У разі придбання на пів року знижка на перший внесок становитиме 7%, на рік — 5%, на 2 роки – 3%  Розмір першого внеску від 30% від загальної вартості.

Пропозиція з розтермінування розповсюджується на квартири, комерційні приміщення, паркінги, комори, які наразі у продажу. Знижка на перший внесок не діє при купівлі комор, замовленні послуг з ремонту від забудовника, замовленні меблювання чи кухонного гарнітура.

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ:

– фіксація вартості в $

– погашення залишку помісячне або поквартальне по курсу міжбанку (IBF) на дату виставлення рахунку поточного платежу

– ціна за сплачені квадратні метри залишається незмінною

– при достроковому погашенні вартості квартири штрафні санкції відсутні

– усі розрахунки проводяться лише в Національній валют

Період дії акційного розтермінування та оформлення заявок до 30.04.2024 на будинки №9 та №10 ЖК «Сирецькі сади».

Державна програма «Доступна іпотека»:

Іпотека від «Глобус Банк» надається на період від 1 до 20 років на суму від 100 тис. грн до 2 млн. грн. Компенсаційна процентна ставка – 7 %. Мінімальний власний внесок 15%. Деталі

Відвідайте відділ продажу ЖК «Сирецькі Сади» наші спеціалісти розрахують оптимальний для вас варіант оформлення розстрочки, а також нададуть необхідні документи для ознайомлення, звертайтеся до спеціалістів відділу продажів ЖК «Сирецькі Сади» за номером +38 (044) 392-45-16