меню
044 392 45 16
Замовити дзвінок
RU

Розстрочка та кредит

Для бажаючих придбати квартири в ЖК «Сирецькі сади» компанія-забудовник «Інтергал-Буд» надає розстрочку без переплати. Розстрочка від забудовника - це відмінна нагода зекономити час та гроші при покупці квартири.

Компанія «Інтергал-Буд» намагається зробити все, щоб житло стало дійсно доступним для наших покупців: молодих сімей, висококваліфікованих спеціалістів та людей, які цінять тишу та комфорт. Для отримання розстрочки не обов’язково надавати великий пакет документів, чи збирати папери, як це прийнято при оформленні іпотечного кредиту на квартиру вторинного ринку. 

Окрім стандартних умов розстрочки до 5 років, тепер ви маєте змогу обрати квартири зі знижкою до 10% у розстрочку до 3 місяців. Перший внесок – 20%, при цьому ціна фіксується зі знижкою.


Переваги розстрочки від забудовника:

- Лише паспорт та код для оформлення договору;
- Не потрібна довідка про доходи та поручитель;
- Дострокове погашення без штрафних санкцій;
- Найкоротший термін укладення угоди.

Адже «Інтергал-Буд» цінує час та гроші власних клієнтів!

Відвідайте гостинний відділ продажу ЖК! Наші спеціалісти розрахують оптимальний для вас варіант оформлення розстрочки, а також нададуть договори для ознайомлення.

30% мінімальний перший внесок
виплати у національній валюті - гривні
до 5 років розстрочки
Також ви можете купити квартиру, скориставшись програмою цільового роздрібного кредитування «Житло в кредит» для фізичних осіб. Іпотечна програма під 2,9% річних в національній валюті терміном до 20 років.

Щоб отримати докладнішу інформацію, звертайтеся до спеціалістів відділу продажу «Інтергал-Буду» за номером +38 (044) 392-45-16