• Українська
  • Русский
18.07.2023

«ІНТЕРГАЛ-БУД» ВІДНОВИЛА БУДІВНИЦТВО БУДИНКУ №10 ЖК «СИРЕЦЬКІ САДИ»

Компанія «Інтергал-Буд» відновила будівництво та продаж квартир у будинку №10 житлового комплексу «Сирецькі сади».

Продовжуємо невпинно працювати, аби відновити будівництво усіх своїх проєктів в повному обсязі. Нещодавно ми повідомляли, що відновили будівництво 9 будинку в ЖК «Сирецькі сади». А тепер раді сповістити, що роботи також ведуться у 10 будинку.

«Сирецькі сади» — житловий комплекс комфорт-класу зі своїм унікальним мікрокліматом. Тут поєднуються затишна атмосфера квітучих фруктових садів, практичність міського комфорту, яскрава архітектурна концепція та сучасні інженерні рішення. Проєкт знаходиться між дендропарком «Сирець» та парком «Дубки», в безпосередній близькості до станцій метро «Сирець» та «Нивки». А вже у близькому майбутньому за 5 хвилин від комплексу запрацює станція метро «Мостицька».

Деталі запитуйте у відділі продажів ЖК «Сирецькі сади», який розташований за адресою вул. Івана Виговського, 10Д, телефон +38 (044) 392 45 16. Або в Центральному відділі продажів компанії, який розташований у бізнес-центрі М8, за адресою вул. Князів Острозьких, 8Б (Московська, 8Б). Попередній запис за телефоном +38 (044) 344-71-87.