• Українська
  • Русский
02.04.2021

Динаміка будівництва станом на 1 квітня 2021 року

«Сирецькі Сади» — житловий квартал з власними фруктовими садами, розвиненою інфраструктурою та закритою територією. До вашої уваги динаміка робіт у будинках №5, 6, 7 та 8, які знаходяться у процесі будівництва. Гарна новина — стартувало будівництво будинку №9.

Будинок №5
Тривають роботи з благоустрою.

Будинок №6
Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса на рівні 10-го поверху. Проводяться роботи з улаштування стін та перегородок з цегли на 2-у поверсі. Тривають роботи з влаштування каркаса вхідних груп — виконано на 40%.

Будинок №7
Влаштовано монолітний каркас на рівні 24-го поверху. Триває влаштування стін та перегородок із цегли на рівні 15-го поверху. Закінчуються роботи з влаштування каркаса вхідних груп. Тривають роботи з монтажу віконних конструкцій на рівні 5-го поверху. Стартували роботи з прокладання систем водопостачання, каналізації, опалення та штукатурення.

Будинок №8
Триває монтаж вікон — відсоток виконання 90. Триває влаштування водопостачання та каналізації — виконано на 70%. Штукатурка стін виконана на 90%, влаштування стяжки на 30%, прокладання систем електропостачання на 80%. Улаштування покрівлі виконано на 80%. Тривають роботи з прокладання систем опалення — виконано на 50%. Продовжуються роботи з встановлення дверей.

Будинок №9
Завершили влаштування котловану.