меню
044 392 45 16
Замовити дзвінок
RU

«Інтергал-Буд» запроваджує програму INTERGAL-Online, власний Telegram-канал та віртуальні тури в шоу-румах

17.03.2020
«Інтергал-Буд» запроваджує програму INTERGAL-Online, власний Telegram-канал та віртуальні тури в шоу-румах
Нерухомість у будь-які, навіть, найбуремніші часи була і залишається надійною інвестицією й гарантією стабільності. От і зараз ми, попри карантин, відчуваємо високий попит на наші квартири. Ми вдячні вам за довіру і робимо все, щоб ви відчували не лише впевненість щодо своїх інвестицій у нерухомість, а й комфорт та почувались у безпеці. В наших відділах продажу, що продовжують працювати, регулярно проводиться посилене прибирання з обробкою поверхонь антисептичними засобами,  кварцування приміщень, відвідувачам пропонуються маски, антисептики для рук та вітаміни.    

Звертаємо увагу, що відсьогодні для безпеки наших покупців ми також впроваджуємо інформування і обслуговування в режимі ONLINE

1.Новини про актуальні акції, новинки читайте в новому Telegram-каналі (t.me/intergal_bud) Intergal-Bud. Обіцяємо там буде тільки корисне! Тут також будуть спеціальні акції та умови для підписників.

2. Отримати вичерпну консультацію ви можете за телефоном чи з допомогою Skype зв’язку.

cid.d5a82f81f87dbd28, stotska132, p.fiveyskiy, cid.762efda16ab13b54

3. Заявку на обрану квартиру можна залишити, заповнивши google-заявку.

«Сирецькі сади» заявка https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeelV-fMa6YkQulkOoQAJJVSqJ2Ral9TvlwOR26ytEk13kqQw/viewform


4. Ми також змінюємо порядок організації переглядів демонстраційних квартир. Для всіх наших покупців протягом цього тижня в телеграм-каналі будуть доступні оглядові online-екскурсії до шоу-румів «Сирецьких садів».  

5. Відвідати шоу-руми можна буде і особисто. Наразі, ми повністю скасували групові відвідування. Практикуються виключно індивідуальні екскурсії за попереднім записом в обраному відділі продажів.

6. У центральному відділі продажів на Старонаводницькій 16В також працює ультрасучасна VR-кімната, яка дає можливість віртуальної екскурсії по флагманському комплексу INTTERGAL CITY.

Ви можете бути певні, що ми в «Інтергал-Буд» робимо все, щоб ви могли спокійно обрати і придбати квартиру своєї мрії.

Бережіть себе! Ми завжди на зв’язку! Щиро ваш, «Інтергал-Буд»  
Назад до списку новин