меню
044 392 45 16
Замовити дзвінок
RU

Динаміка будівництва станом на 1 січня 2021 року

06.01.2021
Динаміка будівництва станом на 1 січня 2021 року
«Сирецькі Сади» — житловий квартал з власними фруктовими садами, розвиненою інфраструктурою та закритою територією. До вашої уваги динаміка робіт у будинках №5, 6, 7 та 8, які знаходяться у процесі будівництва:

Будинок 5
Роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів завершені. Роботи з організації водопостачання та каналізації, опалення наближаються до фінішної прямої. Електропостачання виконано на понад 95%. Штукатурку стін незабаром буде завершено, а от улаштування стяжки вже виконано. Роботи зі встановлення дверей та облаштування фасадів завершені. Роботи з благоустрою виконані на 70%.    

Будинок 6
Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса на рівні 6-го поверху. У підвалі проводяться роботи з улаштування стін та перегородок з цегли. Роботи з влаштування каркаса вхідних груп виконані на 40%.

Будинок 7
Влаштовано монолітний каркас на рівні 17-го поверху. Триває влаштування стін та перегородок із цегли з 1-го по 7-й поверх. Роботи з влаштування каркаса вхідних груп виконані на 80%.

Будинок 8
Триває влаштування стін та перегородок із цегли на рівні 22-го поверху. Проводиться монтаж вікон на рівні 15-го поверху. Триває влаштування водопостачання та каналізації — виконано на 50%, штукатурка стін, улаштування стяжки та прокладання систем електропостачання. Улаштування покрівлі виконано на 75%. Стартували роботи з прокладання систем опалення.  

Фотозвіт можна переглянути у розділі «Хід будівництва».
Назад до списку новин